Search

Lise Diploması

Geçerliliği Nedir ?

Lise diploması, meslek lisesi diploması, açıköğretim lisesi diploması hazırlanmaktadır. Askeriye, devlet işleri, kamu, belediye, okul kaydı, ehliyet gibi alanlarda geçerliliği yoktur. Sadece özel sektör de işe girmek için kullanılır.

Fiyatı Nedir ?

Fiyat 500 TL dir. Taksit, indirim, kapıda ödeme, elden teslimat kesinlikle yoktur, teklif etmeyiniz.

Noter Sureti

Yanında istediğiniz İl’e ait noterli sureti de beraberinde gönderilmektedir. Yani size hem aslı hemde noterli fotokopisi gelmektedir.

Nasıl Çalışıyoruz ?

Önce sizden alınan bilgilerle taslak hazırlanır, taslağınız size whatsapp dan atılır, sonrasında ödeme yaparsınız, bizde baskıya verir aynı gün yada bir sonraki gün kargo ederiz. Hazırlanması 1-2 saattir. Lütfen ödemeniz hazır değilse bilgilerinizi gönderip hazırlatma talebinde bulunmayınız.

Baskı Kalitesi Nedir ?

Diploma kağıdına yüksek kalite dijital baskı ile hazırlanmakta olup, üzerinde okul mührü yer almaktadır.

Kargo Aşaması

Belgeniz sadece size en yakın şubeye gönderilir, kapalı zarfta muntazam bir şekilde, belli olmayacak bir biçimde zarflanıp ve gönderilir. Kargo Bulgaristan dan hızlı kargo ile gönderilmekte ve size ulaşması maksimum 2 gündür. Kargo ücreti 15-25 tl arasında tutmaktadır.

Lise talep formu için tıklayınız

Not :

Genel olarak sık sorulan soruların bir kısmına yanıt vermeye çalıştık, İletişim için sadece Whatsapp yazışma : 0535 387 12 90 dan ekleyerek ulaşınız. İlgili Kişi : Haluk Fehmi Şen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir